Underclass Games (Invite Only)

Name State School Class Pos Commitment
Nash Adkins FL West Orange 2021 LHP
Luke Baker FL Buchholz 2020 LHP Mississippi
Dylan Bowen FL Winter Haven 2022 OF Middle Tennessee State
Bryce Braxton FL Pasco 2021 3B Florida Atlantic
Ian Brown FL Berkeley Prep 2020 RHP
Trey Burd TN Briarcrest 2021 SS
Matthew Campina FL The First Academy 2020 C Kaskaskia JC
Jack Cebert FL Calvary Christian 2021 RHP South Florida
Chris Coll FL Lake Nona 2020 RHP Wesleyan University
Blake D'Arville FL Bishop Moore 2020 RHP St. Johns River State College
Blake DeLamielleure FL Bartram Trail 2020 SS Jacksonville
Stan DeMartinis FL American Heritage Delray 2020 C Bryant
Zach DeVito FL Newsome 2020 RHP Tulane
Blake Dincman FL North Florida Christian 2021 C Tulane
Brody Donay FL Lakeland Christian 2022 C Virginia Tech
Nathan Espinal FL Jupiter Christian 2020 SS Palm Beach Atlantic University
Colby Fanning FL Strawberry Crest 2021 RHP St. Petersburg College
Justin Farina FL Durant 2020 C Tampa
Sawyer Feller FL North Broward Prep 2020 C Harvard
Isaac Ferrer FL Calvary Christian Academy 2020 C
Jaime Ferrer FL Central Pointe Christian 2021 C Florida State
Carsten Finnvold FL American Heritage Delray 2021 LHP Florida
Ahmad Fitts FL Durant 2020 OF Florida Southern College
Bryce Fitzgerald FL Hagerty 2021 3B Flagler College
Renzo Gonzalez FL Doral Academy 2021 OF Miami
Dorian Gonzalez Jr FL Belen Jesuit Prep 2021 SS Miami
Corbin Grantham FL Buchholz 2020 OF Mississippi State
Sal Grinstead FL Spruce Creek 2020 2B Embry-Riddle Aeronautical University
Ryne Guida FL Homeschooled 2020 1B Stetson
Pedro Gutierrez FL Leto 2020 C Florida Memorial University
Cade Haddix FL Winter Park 2021 SS
Dillon Haines FL Episcopal 2021 LHP Stetson
Alexander Haire FL Berkeley Prep 2020 OF Florida State
Mitchell Harding FL Olympia 2020 RHP Florida Institute of Technology
Drake Harman FL Bloomingdale 2022 OF Santa Fe College
Joel Haskin FL Real Life Christian Academy 2020 3B
Trey Hinchliffe FL Berkeley Prep 2020 RHP
Jack Hodges FL St. Johns Country Day 2020 SS Flagler College
Aidan Hughes FL Central Florida Aerospace Acadamy 2020 C
Joel Joffe FL Dr. Phillips 2020 2B
Dylan King FL American Heritage Delray 2021 C North Carolina
Matt Komaroski FL Episcopal School of Jacksonville 2020 1B
Jake Little FL Berkeley Prep 2020 RHP St. Louis
Dustin Low FL Palm Harbor University 2020 SS St. Petersburg College
Wesley Luttfring FL Apopka 2020 RHP Lake Sumter SC
Spencer Mangum FL Oviedo 2020 SS Rollins College
Ryan McCauley FL Tarpon Springs 2020 RHP State College of Florida, Manatee-Sarasota
Gavin Miller FL North Marion 2021 2B
Dylan Mock FL Lafayette 2020 SS Santa Fe College
Nick Monile FL Calvary Christian 2022 OF Niagara
Landon Moran FL Lake Brantley 2022 1B Stetson
Jake Mummau FL Palm Harbor University 2021 SS St. Petersburg College
Benjamin Murrell FL Olympia 2021 OF
Logan O'Brien FL Osceola 2020 2B
Riley Parker FL The First Academy 2022 C Central Florida
Peter Petracco FL Melbourne 2020 1B
Jonathan Santiago FL Dunnellon 2020 C St. Petersburg College
Dominic Scavone FL Bishop Moore Catholic 2021 3B Stetson
Brett Schoessler FL Steinbrenner 2021 RHP
Colby Shelton FL Bloomingdale 2022 SS Alabama
Colby Slaughter FL Lake Highland Preparatory 2020 C Rhodes College
Devon Spicer FL Sea Breeze 2021 1B
Will Stroud FL Lake Highland Prep 2020 RHP
Noah Sullivan FL Dr. Phillips 2021 3B USC-Upstate
Austin Tanner FL Windermere Prep 2020 RHP
Zachary Thibodeau FL Florida International Baseball academy 2020 OF
Hal Turner FL Charlotte 2020 1B
Bailey Uderitz FL American Heritage Delray 2020 OF Pepperdine
Brenden Vern FL George W. Jenkins 2020 3B Florida International
Dalton Vonderstrasse FL Williston 2020 OF
Tate Worrell FL Union County 2020 3B Palm Beach State College
Blake Wright FL Clearwater Central Catholic 2020 SS Clemson
Malik Young FL Bishop Kenny 2020 SS Winthrop