2022 Top Tier Roos Tryout

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Premium Stats available to Premium Subscriber

Log In Subscribe to PBR Plus

Name State School Class Pos Commitment
Reese Ainsworth FL Foundation Academy 2025 C
Justin Allen FL Sickles 2023 C Hillsborough CC
Caleb Alvarado FL Wharton 2026
Tyler Alverio FL Jesuit 2025 SS
Braeden Anderson FL Calvary Christian 2024
Trent Anderson FL Hollins 2026 C
Matthew Anthony FL Sunlake 2025 OF
Nate Aprile FL Land O Lakes 2024 RHP
Sebastien Armand FL Tarpon Springs 2025 OF
Leo Astacio Jr. FL Newsome 2025 3B
Trey Babbitt FL East Lake 2024 C
Ethan Barclay FL Wiregrass Ranch 2026 OF
Ian Barnes FL A3 Academy 2023 RHP
Mason Barry FL Clearwater Central Catholic 2024 OF
Jackson Berglund FL Osceola Fundamental 2025
Reed Biemiller FL Jesuit 2025 RHP
AGENT BOUDI FL East Lake High School 2026 C
Tyler Boyd FL East Lake 2026
Tyson Boyd FL Plant 2025 C
NATHAN BREWER FL Jesuit - Tampa 2025 C
Kyle Brock FL East Lake 2026 SS
Jeremiah Brown FL Wharton 2026
Ethan Burkhardt FL A3 Academy 2024 3B Florida International
Brock Byrne FL East Lake 2026 OF
Zachary Callahan FL Gaither 2024 OF
Kaleb Campbell FL Tarpon Springs 2026 OF
Kyzer Campbell FL Tarpon Springs 2026 C
Charlie Capozzoli FL Foundation Academy 2026
Brady Capps FL Robinson 2025
Jaden Carlson FL Calvary Christian 2023 RHP Covenant College
Josh Castellani FL Dixie Hollins 2024 3B Clemson
Luis Castro FL Wiregrass Ranch 2026 1B
Pedro Castro FL Wiregrass Ranch 2026 SS
Dominic Celestin FL Tampa Catholic 2025 RHP
Joshua Choe FL Gaither 2024 2B
Lucas Cinnante FL Tampa Catholic 2025 SS
Jack Clark FL Jesuit 2024 OF High Point
Griffin Cline FL George Jenkins 2025 RHP
Pierce Collins FL Bloomingdale 2024 C
Drew Cothran FL Plant City 2026
Matthew Covello FL Clearwater Central Catholic 2026
Josiah Cuesta FL Newsome 2024 SS
Teagan Davies FL Hollins 2025 1B
Carson Davis FL Clearwater Central Catholic 2025
Austin Denamen FL JW Mitchell 2025 LHP
Yovani Depablos FL Sumner 2026 3B
Andrew Derksen FL Calvary Christian 2024 OF
Jaxson DeSalvo FL St. Petersburg 2025
Juan (JC) Diaz FL Lakeland Senior 2025 RHP
WYATT DION FL Sunlake 2025 LHP
Blake Dodd FL Berkeley Prep 2026
Rylan Duffy FL Calvary Christian 2026
Paxton Dulski FL Calvary Christian 2026 RHP
PAYTON DULSKI FL Calvary Christian 2024 C
Jack Earnest FL Jesuit 2024 OF
Logan Easterlin FL Sickles 2024 RHP
Will Eaton FL Calvary Christian 2024 RHP
Fisher Emery FL Undecided 2026 OF
Wyatt Ewanowski FL Berkeley Prep 2023 CF
Alex Fabelo FL Clearwater Central Catholic 2026
Anthony Fabelo FL Clearwater Central Catholic 2024 SS
Hunter Fales NY Saratoga Central Catholic 2025 C
Will Fallon FL Dunedin 2025 SS
Justin Ficca FL East Lake 2026
JEREMIAH FICK JR FL West Gate Christian School 2024 MIF
Josiah Figueroa FL Aliyah Academy 2025 C
CJ Franchini NY Bethlehem Central 2024 SS
Alexander Galan FL Lake Buena Vista 2025 OF
Brett Garcy FL Calvary Christian 2026 3B
Drew Gerber FL East Lake 2026 3B
Ean Gimson FL Land O Lakes 2023 SS
Billy Glass FL Clearwater Central Catholic 2025 LHP
Corbin Godoy FL Calvary Christian 2025
Alex Gomez FL Wiregrass 2026 C
Brandon Gonzales FL Sickles 2025 RHP
Andy Gonzalez FL Alonso 2025
Alex Grunden FL J.W.Mitchell 2025 OF
Blake Guarnieri FL Clearwater Central Catholic 2024 C
Cameron Guise FL Sickles 2024 2B
Cooper Hamilton FL McKeel Academy of Technology 2025 3B
Rue Hannah FL New Smyrna Beach 2025 2B
Gabe Haught FL Sunlake 2024 C
Brantley Hayward FL Durant 2025 C
Elliot Heinicka FL Admiral Farragut Academy 2026
Ethan Heintz FL Carrollwood Day 2024 C
Chase Henderson FL West Orange High School 2025 OF
Gianni Hernandez FL Jesuit 2025 UTILITY
Marc Hersh FL A3 Academy 2024 C Florida International
Trent Hicks FL George Jenkins 2026 OF
Wil Holland FL Episcopal 2024 C
Chris Hong FL Wiregrass Ranch 2026
Kole Hopkins FL Tarpon Springs 2024 1B
Blake Horne FL Clearwater Central Catholic 2026
Kaden Howell FL Mckeel Academy of Technology 2025 RHP
Cole Huddleston FL Palm Harbor University 2024 3B
Atticus Huffstutler FL Lakewood 2024 C
Jaden Hughes FL A3 Academy 2023 1B
Keane Hyer FL Jesuit 2025 OF
Jack Inman FL East Lake 2025 LHP
Mitch Jans FL Calvary Christian 2025 C
Will Jennewein FL N/A 2024 OF
Delondre Johnson FL Jefferson 2025 1B
Colton Jones FL Liberty University Online Academy 2025
Evan Kayarian FL East Lake 2026
Teige Kimbler NY Albany Academy 2023 2B James Madison
Willie Kimbler NY Albany Academy 2025 SS
TYLER KIN FL Tampa Prep 2026 OF
Jace Kohler FL Calvary Christian 2024 SS High Point
Kyle Koslin FL J.W. Mitchell 2026 C
Logan Koslin FL J.W. Mitchell 2025 3B
Jackson Krukonis FL East Lake 2024 RHP
Christian Lallave FL Seffner Christian 2024
Hayden Larsen FL Alonso 2026 OF
Brennan Lavina FL Calvary Christian 2026 2B
MATTHEW LEON FL Steinbrenner 2025 MIF
Zachary Lester FL Lakeland Christian 2024 OF
Dylan Lewis FL Clearwater Central Catholic 2026
Clark Lincoln FL Gaither 2023
Austin Liss FL Steinbrenner 2025 RHP Florida State
Matthew Logan FL Foundation Academy 2026 LHP
Ivan Lopez Cruz FL Clearwater Central Catholic 2026 SS
Jacob Lozano FL Jesuit 2024 SS
Christopher Lugo FL Slam Tampa 2026 RHP
Hunter Maddox FL Indian Rocks 2025 SS
Carson Magyar FL Episcopal School of Jacksonville 2024 RHP
Dylan Makowski FL Land O Lakes 2023 OF
Cameron Mallo FL Jefferson 2024 SS
Jackson Mariano FL Inspiration Academy 2024
Mike Marroquin FL Jefferson 2024 RHP
Justin Marshall FL Jesuit 2024 C
Kyler Martin FL Hillsborough IB 2024
Riley McDonald FL Hollins 2025 RHP
Dylan McNeil FL East Lake 2025 LHP
Brady Michaels FL Steinbrenner 2024 1B
Kyler Miller FL Palm Harbor University 2026
Warren Miller NY Plattsburgh 2024 1B
Eli Millian FL East Lake 2026 RHP
Will Milner FL Calvary Christian 2026 MIF
Kasey Mink FL Palm Harbor University 2026 SS
Jackson Mirza FL Gaither 2025 OF
CJ Moore FL Clearwater 2024 OF
Jacob Morgan FL Sunlake 2026 LHP
LUCAS MUELLER FL East Lake 2025 C
Slade Newton FL Plant 2025 LHP
Maverick Nickerson FL Dunedin 2026
Chandler Norrie FL A3 Academy 2024 RHP
Dock Owings FL Clearwater Central Catholic 2026
Christopher Pacht FL Clearwater Central Catholic 2026
Alex Pagan FL Calvary 2024 2B
Landon Parsons FL Jesuit 2025 OF
Roman Petruccelli FL Calvary Christian 2026 RHP
William Pilon FL Lake Wales 2025
DJ Pirela FL Jesuit 2024 OF
Cooper Pitman FL Oviedo 2024 OF
Trae Pitts FL Land O Lakes 2024 SS
Reid Poley FL Clearwater Central Catholic 2024 OF
Alonzo Pollock FL Clearwater Central Catholic 2024 OF
NOLAN PONTIUS FL IMG Academy 2026 MIF
Coe Powell FL Countryside 2024 OF
Bryson Prine FL Lake Wales 2025 2B
Paul Provencher FL Gaither 2024 1B
Ashton Recore FL Calvary 2025 C
Nicholas Riedel FL Carrollwood Day 2025 RHP
Cooper Riley FL Clearwater Central Catholic 2026 RHP
Joshua Rodrigues FL Clearwater Central Catholic 2026
Mitchell Rodriguez FL Lakeland Christian 2025 C Florida State
HAYDEN ROGERS FL Dunedin 2026 OF
Calloway Romero FL Park Vista 2025 3B
Camden Romero FL Park Vista Community 2026
Carter Rouse FL McKeel Academy 2026
Peyton Rutledge FL Lakeland Christian 2025 OF
Brody Sadlowski FL Countryside 2026 3B
Langston Sallis FL Tampa Prep 2026
Michael Sanchez FL Martin County 2025
ROBBY SANTANA FL Jesuit 2025 1B
Dominic Sardegna FL Steinbrenner 2024 C
Caden Schlotterbeck FL Calvary Christian 2026 LHP
Daniel Scott FL Tarpon Springs 2025 RHP
Taylan Shefsky FL Cypress Creek 2024 1B
Sebastian Silva FL Palm Harbor University 2026
Bryan Simons FL Calvary Christian 2024 OF
Scout Simpson FL Gaither 2023 SS
Brody Smith FL Jesuit 2025 OF
Sean Sobush FL Countryside 2026
Wilfredo Soto FL Plant 2024
Daniel Spicher FL East Lake 2024 SS
Brayden Spink FL East Lake 2026 OF
Scott Starbuck FL Calvary Christian 2024 SS
Ricky Stegbauer FL Osceola Fundamental 2026 OF
Spencer Stephens FL Bolles 2024 1B
Caney Striblen FL Undecided 2026
Dylan Taft FL East Lake 2025 C
Jacob Taylor FL East Lake High School 2025 RHP
Andrew Tess FL Calvary Christian 2024 C Pittsburgh
Jackson Thomas FL Jesuit 2024 OF
Jacob Thomas FL Washburn Academy 2023 LHP
Grant Timmons FL JW Mitchell 2026 RHP
Jeremiah Tokar FL Dunedin 2025
Demetri Tsesmelis FL Tarpon Springs 2025 SS
Brisen Tweedy FL Strawberry Crest 2025
George Tzorbatzoglou FL Tarpon Springs 2025
Benjamin Urdiales FL Osceola 2023 RHP
Cameron Uzzillia FL Calvary Christian 2025 1B North Carolina State
Bryce Vance FL Sickles 2024 C
Connor Vance FL Sickles 2023 OF
Logan Voelz FL Wiregrass Ranch 2024 RHP
Alex Walker FL Palm Harbor University 2024 C
JACK WALL FL East Lake 2025 CF
Hunter Wallerstein FL Calvary Christian 2025 RHP
Nolan Weaver FL East Lake 2026
Daniel Weber FL East Lake 2026
Zach Wheeler FL Clearwater Central Catholic 2026
Jaxson White FL East Lake 2024 OF
Ace Williams FL Northeast 2024 RHP
Brent (BJ) Williams FL Land O' Lakes 2024
Wyatt Williams AL Bayside Academy 2026 1B
Nick Wilson FL Calvary Christian 2024 RHP
Brady Wright FL East Lake 2024 RHP
Dane Wright FL East Lake 2025 RHP
Aleks Yarich FL Plant 2024
Tom Yazvac FL A3 Academy 2024 1B
Joseph Yost FL TBD 2026 3B