PBR Upgrade: Top Tier Roos

Name State School Class Pos Commitment
Tilden Agee FL Cambridge Christian 2020 C Florida Southern College
Ryan Andrews FL Steinbrenner 2019 OF
Jacob Bluffstone FL Steinbrenner 2019 C
Ian Brown FL Berkeley Prep 2020 RHP
Johnathan Bruno FL Berkeley Prep 2021 3B George Washington
Spencer Butt FL American Heritage Plantation 2023 SS Florida State
Gunnett Carlson FL Berkeley Prep 2022 C Florida State
Marlon Carter FL Bayshore Christian 2020 OF
Chase Centala FL Sickles 2020 RHP Florida
Drew Christian FL Palm Harbor University 2020 LHP
Sam Cole FL A3 Academy 2022 RHP Saint Leo University
Miles Curley FL Calvary Christian 2022 OF East Carolina
Jordan Daphney FL Countryside 2020 1B
Noah Davis FL Bartow 2020 RHP
Kodi Deskins FL Clearwater Central Catholic 2023 C
Justin Farina FL Durant 2020 C Tampa
Mitch Farris FL Palm Harbor University 2019 OF
Ashton Fedorek FL Seminole 2021 LHP Northwest Florida State College
Peyton Fedorek FL Seminole 2019 RHP
Nick Ficarrota FL Palm Harbor University 2019 2B
Adam Fischel FL Steinbrenner 2020 RHP
Pitzer Gills FL Calvary Christian 2019
Zachary Gregory FL Osceola 2020 C
Ian Hart FL Merritt Island 2019 RHP King University
Caden Hawkins FL JW Mitchell 2020 RHP
Trey Hinchliffe FL Berkeley Prep 2020 RHP
Omari Hinton FL Dixie Hollins 2022 OF
Andrew Kynes FL Jesuit 2019 1B
Kelvin Laroscain FL Santa Fe Catholic 2019 RHP
Connor Leach FL Berkeley Prep 2020 SS
Bryce Leonhardt FL Steinbrenner 2019 RHP Flagler College
Dustin Low FL Palm Harbor University 2020 SS St. Petersburg College
Anthony Mannarino FL Sunlake 2019 1B Flagler College
Justin McAllister FL Newsome 2019 RHP
Aidan Miller FL JW Mitchell 2023 3B Arkansas
Jackson Miller FL JW Mitchell 2020 C Wake Forest
Mason Miller FL JW Mitchell 2020 LHP Florida Gulf Coast
Camden Minacci FL Jesuit 2020 RHP Wake Forest
Hunter Mink FL Palm Harbor University 2019 RHP Florida
Tanner Mink FL Palm Harbor University 2019 2B South Florida
Brad Myers FL Northeast 2021 OF
AJ Nessler FL Jesuit 2022 OF Pittsburgh
Logan O'Brien FL Osceola 2020 2B
Matthew Ojeda FL Killian 2019 2B
Noah Palmese FL Seminole 2021 RHP Daytona State College
Dawson Place FL Sunlake 2019 RHP High Point
Thomas Pogacsas FL Stoneman Douglas 2019 2B
Jaron Richman FL East Lake 2020 RHP
Matt Roberts FL Steinbrenner 2019 2B
Matt Rose FL Calvary Christian 2022 2B South Florida
Roman Samson FL Berkeley Prep 2020 OF Washington & Jefferson College
Raymond Sass FL Dunedin 2019 SS Brown
Christopher Scinta FL J.P. Taravella 2022 LHP Miami
Cosi Scinta FL J.P. Taravella 2019 RHP North Alabama
Alex Shear FL Berkeley Prep 2020 2B
Parker (PJ) Stoyan FL Clearwater Central Catholic 2020 LHP St. Louis
Nathaniel Suarez FL Wiregrass Ranch 2019 OF
Matthew Sullivan FL Riverview 2020 LHP
Brody Sweigart FL James W Mitchell 2020 OF
Grant Thomas FL The Master's Academy 2020 LHP
Jack Tomich FL Newsome 2019 3B Rollins College
Alex Trepper FL Sickles 2020 RHP Greensboro College
Ethan Valdez FL Jesuit 2019 SS Wagner
Ryan Valenti FL Tampa Catholic 2020 3B
Tony Watson FL Tampa Catholic 2020 SS
Nicholas Watts FL Carrollwood Day 2019 RHP
Colby Welch FL Tampa Preparatory 2020 RHP
Max Wichman FL Jesuit 2020 OF
Blake Wright FL Clearwater Central Catholic 2020 SS Clemson
Channing Young FL Palm Harbor University 2019 C
Jackson Younker FL Alonso 2020 OF