Underclass Trials

Name State School Class Pos Commitment
John Anagnostis GA Campbell 2022 3B
Coy Argo GA Athens Christian 2024 SS
Jacob Ashley GA Model 2022 C
Jackson Barberi GA Brookwood 2024 2B
Eli Barrow GA Cedartown 2023 C
Brandon Bell TN Grace Christian Academy 2024 1B
Ryan Bell TN Hardin Valley 2022 1B
Porter Berryman GA Parkview 2025 LHP
Aaron Bock GA The Weber School 2022 SS
Payton Boines GA North Atlanta 2022 SS
Grey Brannen GA Westfield 2022 1B Northwest Florida State College
Timothy Burnsed GA Effingham County 2022 OF
Kameron Byrd GA Grayson 2022 OF
Aedan Cates GA Trinity Christian 2022 RHP
Devin Chandler GA Stockbridge 2022 SS
Kevin Clark GA North Atlanta 2023 OF
John Daniel Coleman GA Effingham County 2022 C Queens University (NC)
Ryan Combs GA Blessed Trinity 2022 OF
AJ DeMastrie GA River Ridge 2023 C
Troy Ford GA Homeschooled 2025 SS
Jimbo Gaines GA Cartersville 2022 C
Peyton Gentry GA East Paulding 2022 C
Davis Green GA Pierce County 2022 OF Georgia Tech
Justin Hannan GA Mountain View 2022 RHP
Dylan Harrington GA River Ridge 2022 RHP
Connor Harris GA North Oconee 2022 RHP
Dillon Harris GA North Atlanta 2023 OF
Nolan Heath GA Dade County 2022 2B
Griffin Hedrick GA Lakeside Evans 2024 C
Matthew Henslee GA Cedartown 2023 RHP
Jackson Hiatt FL Pensacola Catholic 2022 1B
Carson Hill GA Cass 2023 C
Phillip Hodges GA Burke County 2022 OF
Gage Hopper GA Mary Persons 2023 SS
Matthew Hoskins GA Peachtree Ridge 2022 OF Georgia
Tyler Hower GA North Gwinnett 2022 3B
Tyler Jackson GA North Springs Charter 2022 C
Tristan Jensen GA Campbell 2022 1B
Brady Jones GA Decatur 2022 SS Georgia State
Cody King GA Coosa 2022 RHP
Gaige King GA South Paulding 2022 SS
Chase LaValley GA Campbell 2022 1B
Andon Lewis GA Calhoun 2022 1B St. Johns River State College
Aiden Macks AL Robertsdale 2022 OF Lurleen B. Wallace CC
Anthony Marriaga GA McIntosh 2024 SS
JoJo Martin GA Jefferson 2023 OF
Jace Marvel GA Johns Creek 2025 2B
Jackson Marvel GA Johns Creek 2024 C
McDonald McCommons GA Lake Oconee 2022 C
Caleb Mitchem GA Archer 2022 OF
Ryder Moye GA Sequoyah 2022 LHP Wofford
Spencer Muffuletto GA Jackson County 2023 SS
Justen Newsom GA Harrison 2022 OF
Alexander Newton GA Lee County 2022 OF
Kade Nicholson GA Habersham Central 2024 RHP
Carson Pack TN Oakland 2025 SS
Tyler Parks GA Chattahoochee 2022 1B
Ricky Patrick GA Greenbrier 2022 LHP
Jaxon Pearce GA Athens Christian 2024 C
Luca Perriello GA Greenbrier 2024 C Virginia Tech
Elijah Reece GA North Hall 2022 RHP
Kyle Rice GA Stephenson 2022 OF
Jack Rogers GA Armuchee 2023 LHP
Duncan Santos GA Campbell 2022 LHP
Charlie Siegel GA North Paulding 2022 RHP
Grayson Smith TN McCallie School 2023 RHP Florida
Eric Snow GA Mary Persons 2022 SS South Florida
Parker Spring GA Blessed Trinity Catholic 2022 LHP
Nat Taylor GA North Cobb Christian 2022 C
Ryan Taylor GA River Ridge 2022 RHP
Andrew Thacker GA Creekview 2022 RHP
Lucas Uyeda GA Lakeside 2022 OF
Jonathan Vigoa GA Rome 2022 C Miami (OH)
Andrew Walton GA Lanier 2022 1B Georgia State
Mason Watler GA Parkview 2023 C
Manning West GA Apalachee 2022 RHP Oklahoma State