MN Top Prospect Games (Invite Only)

Name State School Class Pos Commitment
Brennan Albert MN Wayzata 2019 OF Sioux Falls
Lucas Ammons MN Cretin-Derham Hall 2019 SS St. John's University (MN)
Jordan Amundson MN Eden Prairie 2019 OF University of St. Thomas
Will Anderson MN St. Michael-Albertville 2019 LHP Minnesota
Blake Ask MN Wayzata 2019 RHP Northern State University
Gavin Baker MN Lakeville North 2019 SS Iowa Central CC
Nick Baker MN Cloquet 2019 C Iowa Central CC
Patrick Barrett MN Holy Family 2019 1B Century JC
Nicholas Bauer MN Champlin Park 2019 SS Hamline University
Brenden Baxter MN Rochester John Marshall 2019 RHP Northern State University
Brady Bean MN Farmington 2019 RHP University of St. Thomas
Thomas Bean MN Henry Sibley 2019 OF Iowa Western CC
Carter Beck MN East Grand Forks 2019 SS St. Cloud Technical & CC
Duke Benge MN Lakeville South 2019 2B Air Force
Matthew Bergom MN Eagan 2019 LHP St. Scholastica
Brenden Bethke MN Sacred Heart (MN) 2019 SS Chandler-Gilbert CC
Brody Bittle MN Winona 2019 RHP Ellsworth CC
Ben Borrman MN Stillwater 2019 RHP
Taylor Brodersen MN Heritage Christian Academy 2019 C Bethel University (MN)
Evan Brown MN Benilde St. Margaret's 2019 C St. John's University (MN)
Hayden Brown MN Rochester Lourdes 2019 1B Minnesota-Duluth
Reed Brown MN St. Michael-Albertville 2019 OF
Brock Brumley MN Minnehaha Academy 2019 RHP
Caiden Bruns MN Rochester Lourdes 2019 3B Iowa Western CC
Ty Christensen MN Glencoe-Silver Lake 2019 LHP Dakota State University
Jack Clawson MN Eden Prairie 2019 RHP
Duke Coborn MN St. Thomas Academy 2019 RHP University of St. Thomas
Nolan Conzemius MN Cretin-Derham Hall 2019 C
Ben Cradle MN Bloomington Kennedy 2019 C Dakota County Technical JC
Joey Danielson MN Eden Prairie 2019 C North Dakota State
Noah Dehne MN Minnehaha Academy 2019 SS North Dakota State
Sam Dufault MN Mound Westonka 2019 LHP University of St. Thomas
Ben Eisenberg MN Prior Lake 2019 RHP Northern State University
Charlie Eldredge MN Elk River 2019 OF University of St. Thomas
Joseph Enzler MN Edina 2019 RHP
Luis Felemovicius MN Hopkins 2019 SS
Conner Fonger WI Superior 2019 OF Minnesota-Crookston
Isaac Frandsen MN Monticello 2019 OF Sioux Falls
Ben Gallaher MN Cretin-Derham Hall 2019 C Iowa Central CC
TJ Galleberg MN Forest Lake 2019 OF St. Cloud Technical & CC
Max Gerstner MN Holy Angels 2019 RHP Hamline University
Ben Goelz MN Maple Lake 2019 LHP Dakota County Technical JC
Cody Greve MN Marshall 2019 SS Dakota County Technical JC
Carson Hake MN Chanhassen 2019 3B North Dakota State
Matthew Hansberry MN Benilde St. Margarets 2019 SS University of St. Thomas
Peter Hansen MN Duluth Marshall 2019 3B Bradley
Jackson Hauge MN Anoka 2019 3B Minnesota State University-Mankato
Ty Hawes MN Eagan 2019 C Minnesota-Morris
Patrick Hayes MN Rosemount 2019 LHP Augsburg University
Matthew Herold MN Mounds View 2019 C
Jake Hjelle MN East Grand Forks 2019 3B Minnesota-Crookston
Dylan Hoffman MN St. Michael Albertville 2019 LHP St. Scholastica
Brandon Hugo MN Burnsville 2019 RHP
Cameron Hunter MN East Ridge 2019 1B Highland CC (IL)
Zachary Jakubowsky MN Farmington 2019 LHP Sioux Falls
Korey Johnson MN Glencoe-Silver Lake 2019 3B Iowa Lakes CC
Drew Kelly MN Triton 2019 C Winona State University
Wesley Kemming MN Lakeville North 2019 RHP St. Scholastica
Jeremy Klick MN Maple Grove 2019 RHP University of St. Thomas
Cade Kontny FL Lakeland Christian 2019 RHP Spring Arbor University
Jakob Kouneski MN Minneapolis Southwest 2019 C North Iowa Area CC
Cameron Kramer MN Anoka 2019 RHP Winona State University
Jace Kressin WI Menomonie 2019 LHP Evansville
Erik Kubiatowicz MN North St. Paul 2019 RHP Illinois State
Sam Kulesa MN DeLaSalle 2019 SS University of St. Thomas
Brady LaBahn MN Apple Valley 2019 OF
Kam Larson MN Chaska 2019 C St. Scholastica
Anthony LaValle MN East Ridge 2019 2B
Matthew Lidenberg MN Eden Prairie 2019 LHP Luther College
Nicolas Linarte MN Henry Sibley 2019 C North Iowa Area CC
Nelson Lynch MN Osseo 2019 OF
Cole Maccoux MN Duluth Marshall 2019 1B
Nicholas Magnuson MN Rosemount 2019 C Minnesota-Duluth
TJ Martin MN Holy Angels 2019 LHP
Daniel Marxen MN Maple Grove 2019 C Wisconsin-Milwaukee
Adam Mazur MN Woodbury 2019 RHP Iowa
Tate Meiners MN Caledonia 2019 SS Augustana University (SD)
Robert Moore MN Deer River 2019 C
Matthew Murnane MN Benilde St. Margaret's 2019 OF
Sam Nascak MN Winona 2019 RHP
Wyatt Nelson MN Hopkins 2019 RHP North Dakota State
Zack Nelson MN Apple Valley 2019 RHP
Isaac Nett MN Albany 2019 SS Minnesota State University-Mankato
Will Olsen MN Minneapolis Southwest 2019 OF
Kobe Olson MN Roseville 2019 OF
Derek Palmer MN Forest Lake 2019 1B St. Scholastica
Dylan Peck MN Maple Grove 2019 RHP
Kirby Pieri MN Coon Rapids 2019 C University of St. Thomas
Camden Pogreba MN Hill-Murray 2019 LHP University of St. Thomas
Luke Polyak MN Hopkins 2019 LHP
Brady Posch MN Sauk Rapids 2019 LHP Nebraska-Omaha
Andrew Regner MN St. Peter 2019 SS Iowa Central CC
Isaiah Relf MN Coon Rapids 2019 1B
Matt Rinehart MN Winona 2019 SS
Tucker Rinehart MN Woodbury 2019 C Grand View University
Travis Rittenhouse MN Rochester Century 2019 OF Iowa Central CC
Noah Rodriguez MN New Life Academy 2019 SS
Charlie Rubendall MN DeLaSalle 2019 SS Wisconsin-Milwaukee
Wyatt Rudolf MN Chanhassen 2019 OF Concordia University-St. Paul
Steven Salz MN Maple Grove 2019 1B Augsburg University
Riley Schimmel MN Rosemount 2019 2B Sioux Falls
Cam Schmidt MN Edina 2019 1B University of St. Thomas
Drew Schmidt MN Edina 2019 OF St. John's University (MN)
Quinn Schmidt MN Edina 2019 OF
Zachary Selchow MN Eastview 2019 C St. John's University (MN)
Matt Sherman MN Eden Prairie 2019 LHP Concordia University-St. Paul
Timmy Smith MN South St. Paul 2019 RHP Saint Mary's University of Minnesota
Casey Storlie MN Caledonia 2019 LHP Minnesota State University-Mankato
Tyson Stritesky MN Eden Prairie 2019 RHP University of St. Thomas
Parker Stroh MN Grand Forks Central (ND) 2019 C Minnesota-Crookston
Alex Sturnieks MN Robbinsdale Armstrong 2019 LHP Minnesota-Duluth
Ethan Swanson MN Waconia 2019 RHP
Sam Szymanski MN East Ridge 2019 SS Northwestern-St. Paul
Russell Tanner MN Prior Lake 2019 LHP Minnesota-Duluth
Samuel Tanner MN Prior Lake 2019 C Minnesota-Duluth
Bennett Theisen MN Minnehaha Academy 2019 RHP Minnesota
Ryan Thelen MN East Ridge 2019 RHP University of St. Thomas
Nick Thimsen MN Minnetonka 2019 OF Concordia University-St. Paul
Patrick Timmer MN Lakeville North 2019 2B Grand View University
Joe Trollen MN East Ridge 2019 OF
Frankie Volkers MN Maple Grove 2019 RHP North Iowa Area CC
Alex Wattermann MN Prior Lake 2019 RHP Minnesota-Duluth
Adam Weed MN Farmington 2019 OF Illinois-Chicago
Kyle Wichlinski MN St. Paul Central 2019 SS University of St. Thomas
Adam Winkels MN Albany 2019 RHP St. Cloud State University
Colten Ziacik MN Minnetonka 2019 3B Bismarck State JC