Tennessee Underclass Games 7-24-19

Name State School Class Pos Commitment
Alex Allman TN Inspiration 2021 OF
Jacob Almon TN Independance 2021 RHP Bryan College
Trace Anderson TN Goodpasture Christian 2022 SS
Braxton Baird TN Siegel 2021 SS Carson-Newman College
Blake Barton TN Grace Christian Academy 2021 C Belmont
Justin Battle TN Knights Academy 2022 RHP North Alabama
Gavin Baxter TN Clarksville 2021 SS Lee University
Jason Bennett TN Centennial 2023 C
Aiden Bolling TN St. Benedict at Auburndale 2022 C
Nathan Breeden TN Knoxville Catholic 2022 3B
Zane Brown TN White House 2023 3B
Jacob Bryant TN South Gibson County 2021 2B Jackson State CC
Trey Burd TN Briarcrest 2021 SS
Ben Burkhart TN Memphis University School 2021 SS Rhodes College
Conner Cloer TN Bearden 2022 SS
Tanner Copley TN Page 2022 RHP
Spencer Dams TN Christ Presbyterian Academy 2021 C
Andrew Davidson TN Lipscomb Academy 2022 RHP
Daniel Dewey TN Rockvale 2021 RHP Middle Tennessee State
Bryson Dobbs TN Moore County 2021 1B
Dustin Eatmon TN Science Hill 2021 RHP King University
Cory Francis TN Summertown 2021 LHP Tennessee-Martin
Roberto Gallardo TN Summit 2023 SS
Carson Garner TN Franklin 2021 3B Murray State
Riley George TN Webb School of Knoxville 2021 2B Chattanooga State CC
Caleb Guisewite TN White House Heritage 2021 RHP Belmont
Kaleb Gupton TN Davidson Academy 2022 1B
Jason Hamm TN Summit 2022 RHP
Ethan Harden TN Battle Ground Academy 2021 OF Belmont
Luke Harms TN Christian Academy of Knoxville (CAK) 2021 2B
Miles Harper Jr TN Bartlett 2023 RHP
Cole Headrick TN Chattanooga Christian 2021 LHP Roane State CC
Jackson Hirschler AL Madison Academy 2021 C
Charlie Horne TN St. George's Independent 2022 LHP
Dylan Hudson TN Ensworth 2023 RHP
Austin Hunley TN Mount Juliet 2022 RHP Tennessee
Adam Jamison TN Middle Tennessee Christian 2022 RHP Middle Tennessee State
Logan Kimberlin TN Eagleville 2021 RHP Tennessee
Joe King TN Ezell-Harding Christian 2022 LHP Vanderbilt
Chet Lax TN Pope John Paul II 2023 LHP
Ty Lopez TN White House Heritage 2022 SS
Spencer Margolis TN Knoxville Catholic 2022 OF
Robert Matano TN Stewart's Creek 2022 OF
Devyn McEachron TN Stewarts Creek 2021 RHP Volunteer State CC
Braden Mcfarlin TN White House Heritage 2021 OF Motlow State CC
Hud McGehee TN Memphis University School 2021 RHP
Dalton McIntyre TN Sacred Heart Of Jesus 2021 LHP Meridian CC
Aidan McLay TN Battle Ground Academy 2020 OF Rhodes College
Quent Mizer TN Spring Hill 2022 C
RJ Moore TN Beech 2022 OF
Joshua Moss TN Goodpasture Christian 2021 RHP
Luke Murray TN Covenant Day School 2024 C
Christopher Peeks MS Center Hill 2021 C
Jeremy Pennington TN Oakland 2021 2B
Cade Pilkinton TN Dickson County 2023 LHP
Colin Polak TN Eagleville 2022 RHP
Mason Raffauf TN Columbia Academy 2022 LHP
Eli Ramsey TN Tipton Rosemark 2023 OF Middle Tennessee State
Bailey Redmond TN Bearden 2021 2B
Cade Reynolds TN Christ Presbyterian Academy 2021 1B
Coltin Reynolds TN Powell 2021 LHP Walters State CC
Noah Robertson TN Cumberland Gap 2022 OF
Cade Ross TN Clarksville 2021 SS Volunteer State CC
Travis Caleb Royston TN Hampton 2022 SS
Tyler Schrampf TN Lipscomb Academy 2022 OF Southwest Tennessee CC
Brady Sengkhounmany TN Central Magnet 2021 RHP
Kaine Severance TN Stewart's Creek 2021 SS
Jacob Sheley TN Hendersonville 2021 LHP
Daniel Sherman TN Franklin 2021 C Rhodes College
Clinton Shrader TN Dickson County 2022 SS
Coleman Siniard TN Giles County 2021 C Martin Methodist College
Eston Snider TN Page 2021 SS Middle Tennessee State
Shae Stanfill TN Lexington 2021 SS
Tyler Stephens TN Columbia Academy 2022 1B
Corbin Sweatt TN Pope John Paul II 2021 RHP Christian Brothers University
Ryan Taylor TN Ezell Harding Christian 2022 3B
McKinley Thomas TN Hardin County 2021 OF
Cole Torbett TN Science Hill 2022 LHP Middle Tennessee State
Jack Torbett TN Science Hill 2022 SS
Brett Vondohlen TN Stewarts Creek 2022 SS Middle Tennessee State
Willie Walton TN Lipscomb Academy 2022 RHP
Joseph Waters TN Franklin 2021 SS Liberty