Underclass Games (Invite Only)

Name State School Class Pos Commitment
Niko Abbas FL Tarpon Springs 2019 SS
Jonathan Alonso FL Northside Christian 2018 1B St. Petersburg College
Bailey Armentrout OH Kenton Ridge 2018 3B
Andrew Aultman FL Newberry 2018 RHP
Parker Aultman FL Newberry 2019 C Santa Fe College
Brant Barlow FL IMG Academy 2019 RHP Trinity University (TX)
Janmikell Bastardo FL Cypress Lake 2019 OF Alabama A&M
Brendan Bell FL Park Vista Community 2018 RHP College of Central FL
Eric Bucheli FL Brandon 2019 SS
Blake Buckley FL TNXL Academy 2018 3B Quincy University
Kyle Chiger FL River Ridge 2018 OF
Dan Clancy FL River Ridge 2019 C Florida A&M
Joseph Coffey FL Montverde Academy 2020 OF Central Florida
Matthew Corlew FL North Broward Prep 2019 OF Eastern Kentucky
Derek Crum FL Gaither 2019 OF Wake Forest
Keniel De Leon FL Central Pointe Christian Academy 2019 SS Eastern Oklahoma State JC
Ryan Drumheller FL Alonso 2018 SS
Peyton Fedorek FL Seminole 2019 RHP
Brandon Fields FL Dr. Phillips 2020 OF South Carolina
Logan Ganoe FL River Ridge 2019 OF
Jordan Garcia FL J.W. Mitchell 2018 OF Daytona State College
Tai Gilbert FL Out-Of-Door Academy 2019 OF USC-Aiken
Nick Godzich FL Nease 2019 SS
Matt Hardie FL Riverdale 2018 OF Morton JC
Brendan Herrick FL Lennard 2019 C Jacksonville
Steven Hotinski FL Wharton 2020 RHP
Aidan Hughes FL Central Florida Aerospace Acadamy 2020 C
James Hurst FL Dr. Phillips 2019 OF
Lucas Ismaili FL East Lake 2020 SS Pittsburgh
Jack Jasiak FL F.W. Springstead 2019 RHP South Florida
Aaron Jensen FL Hillsborough 2018 C
Joey Kinker FL Venice 2018 3B Florida Gulf Coast
Raymond Trey LaFleur III FL J M Tate 2019 OF Mississippi
Shemar Lawson FL Hernando 2019 2B
Ryan Leavy FL Jesuit 2020 RHP
Bryce Leonhardt FL Steinbrenner 2019 RHP Flagler College
Nolan Lepkoske FL Mandarin 2018 RHP Central Florida
Grady Maguire FL Wharton 2020 SS Florida Southern College
Benjamin Martin FL River Ridge 2018 SS
Cal McCallum FL Lawton Chiles Tallahassee 2019 OF
Ryan McCauley FL Tarpon Springs 2020 RHP State College of Florida, Manatee-Sarasota
Xavier Millan-Olmeda FL Sickles 2018 1B
Jackson Miller FL JW Mitchell 2020 C Wake Forest
Hunter Mink FL Palm Harbor University 2019 RHP Florida
Tanner Mink FL Palm Harbor University 2019 2B South Florida
Carson Montgomery FL Windermere 2020 RHP Florida State
Hueston Morrill FL Suwannee 2018 2B Oklahoma State
Zachary Neto FL Miami Coral Park 2019 SS Campbell
Ryan O'Neill FL Gulf 2018 3B
Duncan Pastore FL Wharton 2018 3B
Dalton Plattner FL Cardinal Mooney 2018 LHP Florida International
Jackson Roberts FL University (Orange City) 2018 2B
Darwin Rodas FL Mater Academy Charter 2018 RHP New Jersey Tech
Patrick Sanders FL Largo 2018 C
Raymond Sass FL Dunedin 2019 SS Brown
Dominic Scavone FL Bishop Moore Catholic 2021 3B Stetson
Miguel Soto FL TNXL Academy 2018 SS Arkansas-Little Rock
Travis Stapleton FL South Lake 2020 C North Florida
Parker (PJ) Stoyan FL Clearwater Central Catholic 2020 LHP St. Louis
Daniel Tart FL Braden River 2018 OF Flagler College
Bobby Turkett FL Seffner Christian 2018 OF Florida Southern College
Aric ( Ajay) Vander Werf FL Jesuit 2020 C
Colton Vincent FL Palmetto 2018 C College of Central FL
Matthew Warren FL George Jenkins 2018 2B Florida Southern College
Timothy Williams FL Tampa Prep 2019 OF
Blake Wright FL Clearwater Central Catholic 2020 SS Clemson
Cole Yoakum FL East Lake 2020 OF
Channing Young FL Palm Harbor University 2019 C