Allen Community College

Iola, KS

School Information

  • Conference: Jayhawk East
  • Division: NJCAA I
  • Description:
Name State School Class Pos.
Zachary Adams KS Shawnee Mission West 2017 OF
Tristan Allen NE Lincoln Southeast 2020 C
Kenny Allred NE Bellevue West 2017 OF
Christian Altamirano CO Lakewood 2021 LHP
Hunter Belton AR North Little Rock 2021 RHP
Zach Bickling KS Lawrence Free State 2014 OF
Ayden Blachowicz KS Olathe South 2021
Jack Bland NE Bellevue West 2021 RHP
Conner Bond KS Shawnee Heights 2016 3B
Reid Browning KS Washburn Rural 2016 1B
Brett Buchanan MO Liberty North 2021 3B
Justus Burke IA Davenport Assumption 2017 OF
Jake Butterfield KS Osage City 2015 LHP
Connor Clark AR Shiloh Christian 2018 SS
Connor Clevenger NE Kearney 2020 OF
Coleton Crisp KS Remington 2017 RHP
Austin Cross KS Hillsboro 2016 1B
Jacob Davenport AR Fayetteville 2018 RHP
Sam Derks MO Lee's Summit 2016 1B
Alex Dilley KS Olathe West 2020 C
Andy Dougan KS Wellsville 2016 3B
Tony Dougan KS Wellsville 2016 SS
Kade Douglas CO Lakewood 2020 OF
Gunar Drinnen KS Newton 2014 2B
Brooks Dunckel KS Washburn Rural 2015 3B
Mason Gifford KS Shawnee Heights 2015 C
Justin Graham AR Cabot 2020 LHP
Garrison Greer KS Wichita Heights 2017 SS
Clayton Hale KS Shawnee Mission Northwest 2016 OF
Caeden Harris KS Blue Valley 2014 2B
Jacobe Hart AR Malvern 2021 3B
Hunter Heavener OK Glenpool 2021 LHP
Thad Huber NE Kearney 2018 SS
Reed Jensen MO Kickapoo 2022 1B
Tristan Johnson KS Topeka Seaman 2014 RHP
Trey Jordan AR Mountain Home 2020 RHP
Ashton Jorges NE Millard South 2022 C
Luke Kruse AR Mountain Home 2019 SS
Jesse Kutzke KS Shawnee Heights 2015 RHP
Lucas McCain AR Har-Ber 2018 OF
KJ McCrea IA Eddyville-Blakesburg 2018 RHP
Justin McLean ON Cameron Heights 2020 3B
Hunter Murrow KS Humboldt 2014 SS
Jack Neill BC Yale 2021 RHP
Ethan Nissen NE Papillion LaVista 2021 OF
Matt Phipps OH Dublin Coffman 2016 C
Mason Pierce OK Putnam City North 2019 SS
Cameron Pope KS Lawrence Free State 2014 RHP
Nathan Postlethwait KS Andale 2017 RHP
Josh Prinner AR Mountain Home 2020 SS
Garrett Prowell AR Rogers 2020 RHP
Lukas Rich KS Blue Valley Southwest 2018
Joel Robinson BC Yale Secondary 2021 RHP
Holt Ross AR Har-Ber 2020 C
John Satterfield AR Catholic 2020 SS
Beau Shockley KS Wichita North 2014 RHP
Matt Sostarich KS St. James Academy 2014 1B
Cole Summers KS Shawnee Mission West 2018 C
Erick Teske KS Hayden Catholic 2021 3B
Brayden Thompson OK Bishop Kelley 2021 RHP
Vincent Tinoco MO Winnetonka 2018 OF
Bryce Walker NE Bellevue West 2017 C
Derrick Weir KS Iola 2014 C
Brayden Whitchurch KS Bishop Carroll 2017 OF
Reid Williams OK Bishop Kelley 2022 1B
Danial Wilson KS Leavenworth 2014 RHP
Shade Wondra KS Great Bend 2015 SS
Tim Wood, Jr. KS Gardner-Edgerton 2017 OF