Sinclair CC

Dayton, OH

School Information

  • Conference: OCCAC
  • Division: NJCAA II
  • Description:
Name State School Class Pos.
Jacob Adams OH Troy 2019 SS
Mitchell Asman OH Elder 2013 RHP
Luke Barnes OH NA 2019
Malave Bettinger OH Coldwater 2016 1B
Ethan Bryant OH Lakota East 2013 2B
Dylan Carpenter OH Little Miami 2019 C
Keenan Carter OH Edgewood 2013 C
Jesse Caver OH Solon 2018 2B
Jeremiah Clarke OH Westerville Central 2019 OF
Connor Cleary KY Lexington Catholic 2014 1B
CJ Colson Jr. OH Beachwood 2016 SS
Connor Combs OH Waynesville 2013 3B
Keegan Corbett OH Bishop Fenwick 2020 C
Bryce Cox OH Springfield Shawnee 2019 C
Cody Dennis OH Licking Valley 2016 SS
Blaze Glenn OH Toronto 2016 SS
Trevor Hafner OH Perrysburg 2016 SS
Ronald Hall OH Princeton 2013 OF
Tyler Hampu OH St. Ignatius 2020 RHP
Aaron Harlamert OH Coldwater 2016 C
Jordan Huggins OH Springfield Shawnee 2013 OF
Alex Jacobs OH Indian Lake 2019 OF
Clay Jacobs OH Indian Lake 2020 SS
Bryan Janson OH Beavercreek 2014 SS
Daniel Keenan OH Benedictine 2019 C
Tyler Keith IN Carmel 2015 RHP
Drew Klaserner OH Elder 2020 C
Ethan Kulich OH Massillon Jackson 2019 OF
Kyle Lane OH Xenia 2020 3B
Peyton Lane OH National Trail 2020 SS
Noah Laurent OH Gahanna Lincoln 2019 SS
Peyton Ley OH Granville 2016 3B
Jared Lieberman OH Centerville 2019 SS
Sammy LoPiccolo OH Highland 2018 RHP
Jonathan Machamer OH Massillon Washington 2019 LHP
Cameron Madden OH Badin 0000
Mark Manfredi OH Mayfield 2018 LHP
Will Marable OH Upper Arlington 2014 SS
Matthew McElligott OH Bishop Hartley 2020 RHP
Kyle McKibben OH Coldwater 2016 RHP
Matthew Meyer IN Westfield 2020 RHP
Sam Miller OH Jackson 2016 RHP
Chaney Morgan OH Fairmont 2017 RHP
Aron Mowery OH Marysville 2015 2B
Donnie Nicodemus OH Eaton 2017 RHP
Brian Nolan OH Mayfield 2017 RHP
Jacob Oakes OH Waynesville Highschool 2017 LHP
Carlos Ortiz OH Lincoln West 2013 OF
Sean Osborne OH Westerville Central 2018 RHP
Cade Patterson PA Penn-Trafford 2019 C
Carlos Pena OH Columbus West 2012 RHP
Austin Penwell OH Oak Hills 2017 RHP
AJ Peter OH Grove City 2017 RHP
Cole Quillen OH Tippecanoe 2015 LHP
Tyler Reprogle OH Indian Lake 2017 C
Mitch Roman IN Hamilton Southeastern 2013 2B
Logan Sabo OH Moeller 2017 LHP
Eric Schilling OH Stow 2020 1B
Adam Schneider KY Covington Catholic 2018 2B
Austin Schroeder OH Beavercreek 2020 C
Ethan Schultz OH Miamisburg 2019 OF
Michael Sears OH Walnut Hills 2018 3B
Mike Sears OH Walnut Hills 2020 3B
Tristen Siemer OH Grove City 2020 OF
Andrew Simones OH Chaminade Julienne 2019 OF
Jaren Slusher OH Northmont 2020 RHP
Mitchel Stammen OH St. Henry 2016 RHP
Brock Stoner OH Elgin 2019 3B
Avery Swigart OH Springfield 2020 SS
Brandon Talion OH Nordonia 2015 RHP
Josh Tarter OH Carlisle 2014 RHP
Michael Tennie OH Moeller 2019 2B
Jacob Thomas IL Lindblom Math & Science 2017 RHP
Paul Troyer OH Lake 2019 RHP
Alec Turner OH Carlisle 2014 3B
Darby Tyree OH Miami Trace 2018 LHP
Jake Webb OH Fairborn 2017 RHP
Jimmy White OH Elder 2013 OF
Adam Wibert OH Mathews Senior 2019 RHP
Brandon Williams OH Beavercreek 2015 OF
Kyle Zaluski OH Chagrin Falls 2020 SS
Tyler Zaluski OH Chagrin Falls 2016 OF